12. ledna 2017

Dresden 2016 - Photos


Ahojky,
dnešní článek bude plný fotek z Německa, kde jsme byli se školou 15.12.2016 na vánočních trzích a podívat se v muzeu hygieny. Už jako malá jsem snila o tom, že bych se podívala do Drážďan. Upřímně to město je naprosto překrásné a doufám, že tam někdy pojedu s přítelem a nebudeme omezení vlakem nebo tak.

Nejdříve jsme tedy byli v muzeu hygieny, pak jsme se pěšky přemístili k Frauenkirche, kde jsme dostali rozchod, který trval asi 2,5 hodiny. S kamarádkou jsme si v klidu prošli trhy, kde jsem koupila mamce a ségře svíčku, poté jsme se přesunuli do Primarku, kde jsme teda začali nakupovat :D Odnesla jsem si od tamtud 2 trika s dlouhým rukávem, košili a k Vánocům jsem koupila kamarádce laky (teda spíš si je vybrala) a já si vybrala triko s nápisem Coca cola. Náš výlet jsme zakončili ve Starbucks, kde jsme si koupili karamelový Frappé a pak jsme se se třídou dostali k autobusu.

Pro mě celkově jsou Drážďany kouzelným městem. Ta architektura..to jejich nádraží je překrásný a je to zase trochu jiný než tady. Je tam víc čisto než tady... co mě, ale absolutně překvapovalo byly semafory na každém kroku. Rozhodně pokud někdy budete mít možnost, tam jet, tak tam jeďte :)
(více fotek v c.č.)4

4 komentáře:

 1. Já jsem tam byla jednou v létě s rodinou a ještě bych se tam chtěla podívat před Vánoci. Drážďany jsou naprosto úžasné. Ta atmosféra, architektura ... A v Primarku jsem taky byla.

  Andey
  lifeis-beautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pamatuju si, jak jsi o tom psala článek :) Ano, ta architektura je neskutečná :)

   Vymazat