13. února 2017

About Bella-Kejtý♥

Ahojky,
ano, ano ano..vím, že tohle už je ohraný článek, jenže mám po dlouhý době chuť napsat něco bližšího, co o mě třeba nevíte. Nebo pokud mě neznáte vůbec, tak abych se vám přiblížila. Snad se vám bude dnešní článek líbit a jdeme na to :)

Jak bych se asi nejlíp představila... mno asi bych začala tím, že pokud mě někdo nezná pod přezdívkou Bella-Kejtý♥, tak mě může znát třeba pod přezdívkou buffy16 anebo Katherine Teens. Přezdívku Bella-Kejtý♥ mám asi 5 let  z blogu ''kacenqa-kacisek-kaculik'', který, jak jsem teď před malou chvilkou zjistila, už zrušili. Takové pozitivní. Katherine Teens, je něco jako pseudonym k povídkám a na Youtube a buffy16 byla asi moje první přezdívka, kterou jsem si sama hrdě vytvořila (podotýkám, že mi bylo 8 let, když jsem si jí vymyslela :D) a používala jsem jí na Alíkovi. Jsem 16ti- letý snílek, který si chce splnit svůj sen.


Kdybych se měla popsat povahově, tak bych řekla, že jsem melancholik a introvert, který se opravdu drží jen skupinky lidí, na které mu záleží a je schopný pro ty lidi, udělat cokoliv. Řekla bych, že jsem spíš realista se sklony k pesimismu a chvílemi jsem dost urážlivá a náladová. Umím být protivná a dost často mám problém s prosazením svého názoru, ale pořád se ho držím. neřekla bych, že jsem průbojná, protože radši ve většině případů ustoupím, ačkoliv jsme povahově beran. Jindy zase dokážu být tvrdohlavá a jsem schopna se hádat o tom, že prostě mám pravdu a hotovo. Nerada jsem v místnosti s úplně cizími lidmi, a když se s nimi mám seznamovat. To je jedna ze situací, kde opravdu trpím, protože se moc dobře neumím seznamovat, i když je to zvláštní, protože jako malá jsem s tím neměla absolutně žádný problém. Umím být milá a hodně mi záleží na rodině a kamarádkách. Nikdy jsem nebyla fanda pomluv a to se nejspíš nezmění a nejspíš asi ani nebudu fanynka alkoholu a diskoték.

Jsem absolutní závislák na hudbě. Písničky poslouchám skoro pořád výjimkou školy, tréninků a brigády. Tam na písničky není moc čas. Z hudby mám ráda skupiny Fall Out Boy, Linkin Park, Siple Plan, Three Days Grace, Black Veil Brides, Scooter,,... poté si dost ráda poslechnu Avril Lavigne, Demi Lovato a spoustu dalších. Nedá se říct, že bych měla vyhraněný žánr hudby..poslouchám, co se mi líbí a na co mám náladu, ať už je to rok, pop nebo electro. Ráda se koukám na seriály a mezi mé nejoblíbenější patří Kráska a zvíře, The 100 a Prolhané krásky. Z filmů mám nejradši asi Man of Steel, Spiderman (původní), Iron Mana, Deadpoola, Hobita, Pána prstenů a další. Ráda čtu knížky, je to pro mě neuvěřitelné odreagování.Nejradši mám asi žánr sci-fi a fantasy, ale svým způsobem čtu cokoliv. Mám hodně ráda DC Comics a Marvel. Dalo by se říct, že patřím mezi holky, které jsou ''gamerky'', protože si ráda ve volném čase zahraju nějakou střílečku, strategii nebo závodní hru a občas jezdím na skateboardu. Miluju psaní povídek a focení fotek. Docela ráda cestuju a ráda bych procestovala část Evropy. Z jazyků se učím anglicky a německy. Z barev mám nejradši šedou, modrou, černou a fialovou :)

A kdybych se měla popsat vzhledově, tak jsem holka, která není zrovna hubená tyčka, ale ani valící se koule. Mám boky, ale nejsem tlustá, ano mám plnější postavu, ale nic tak hrozného to není, cca od 13 let mám ve vlasech modrý melír a přijde mi, že tam mám víc a víc modrý a už jí je tam nejspíš víc než tý hnědý :D. Mám hnědé oči a nosím rovnátka, které bych už nejradši měla sundaný :D.

♚Mám ráda značku Vans a Converse, miluju nošení snapback a vaků. :)
♚Ráda piju jednou za čas kafe ze Starbucks.
♚Miluju čaj od značky Arizona.
♚Nejradši z energy drinků mám Monster.
♚V 17ti bych chtěla tetování (nápis: Family,music & stories)
♚Asi můj nejoblíbenější parfém je Killer Quienn od Katy Perry.
♚ Chtěla bych jít po škole na novinařinu nebo něco s jazyky.
♚Vysloveně bojuju s matematikou a jsem ráda, že mě mine povinná maturita z ní.
(s nejúžasnějším klukem ♥ můj, nedám ♥)

kde mě najdete:
0

0 komentářů:

Okomentovat