4. února 2017

Diary |4.2.2017 - vysvědčení, volno, gaudeamus..|

http://the-lucid-movement.tumblr.com/post/52372632664/the-importance-of-a-dream-diary /4,2,2017;10:01/

Ahojky,
na začátek bych se chtěla omluvit, že tu dlouho nic nebylo. Chtěla jsem na blog psát, jen jsem zkrátka nestíhala. Nabrala jsem si toho na sebe moc. Asi není nejlepší způsob řešení problémů ten, že děláte, že nejsou, že je ignorujete, nebo ten, že uděláte vše pro to, abyste je nemuseli řešit. Ano, přiznávám, že tím, že si toho na sebe naberu tolik, že nestíhám... prostě tím své problémy nevyřeším a vím to, jen prostě někdy to není lehké. Mám novou brigádu a to je jeden z důvodů, proč jsem sem nic nepsala.

Celý minulý měsíc byl neskutečně hektický. Testy na nové pololetí, zkoušení na nové pololetí, hodně práce..jsem neskutečně ráda, že je víkend, kdy můžu být se svým přítelem a vypnout. Řekla bych, že dost z nás ze třídy už se těšili na vymodlené prázdniny a všichni vypadali vyčerpaně.V úterý jsme dostávali pololetní vysvědčení a já se vás chci zeptat, jak jste dopadli? U mně vysvědčení nedopadlo nejhůř..no nejhůř...čekala jsem ho mnohem horší. Ale tohle pololetí bych měla máknout. Od pondělí máme prázdniny, kdy se budu muset učit na matematiku, biologii, fyziku a zeměpis (už se ták těším). Popravdě jsem si nové pololetí neodstartovala zrovna nejlíp.. 5 z fyziky a 3- z chemie, Asi bych se na to fakt měla podívat a z fyziky ze zkoušení dostat za 1..uvidíme.


(Úplně top písnička a na živo nejlepší)

V názvu článku jste si mohli všimnout slova gaudeamus. Gaudeamus je jeden z největších veletrhů vysokých škol v Praze. Jeli jsme tam před dvěma týdny se školou. Ano, asi je brzo jet tam ve druháku, ale my jsme aktivní třída, která se dá repete klidně i příští rok. Poměrně dost učitelů se nás ptali, jestli nám to vůbec něco dalo. Nemůžu mluvit za ostatní, ale mě to cosi dalo. Ujistila jsem se, že chci studovat humanitní obory. Rozhodně pro mě vede UK a pak jsem uvažovala o VOŠ publicistiky, ale ta je placená a nevím, jestli by mi to mamka platila. Nicméně mě s mamkou čeká velké procházení škol a debatování o tom, co jo a co ne. To mě možná bude čekat zítra..mno uvidíme. Jestli vám můžu dát jednu dobrou radu, tak si den nebo dva předtím než tam pojedete, pořádně projděte obry a školy, které by vás zajímaly a zaměřte se na ně. Je tam totiž strašně moc lidí a je pravda, že se v tom pak začnete ztrácet. A to je z vlastních zkušeností. Stránky veletrhu: http://gaudeamus.cz/

Večer oběhnu všechny affíky a uvidíme se zase u dalšího článku <3
Mějte se krásně <3
1

1 komentář:

  1. O startu nového pololetí bych ti také mohla vyprávět, jsem na tom nějak podobně, akorát že ne z češtiny. :-D Ale to nějak vytáhnu. Musím.. :)

    OdpovědětVymazat