10. února 2017

My Top of February

Ahojky, :)
kdo chodí na můj blog déle, ví, že kdysi (než jsem na blog začala kašlat¨jsme měla takovou menší rubriku My Top Of, kde jsem vždycky přidávala myslím, že k 5 kategoriím nejoblíbenější věc za celý den měsíc. Upřímně to byl jeden z těch pravidelných článků.
A vzhledem k tomu, že jsem si články šikovně připravila na příští týden a tady nemám nic, tak dneska vyjde tohle. Původně jsem chtěla vydat nějaké video, ale nedokážu mluvit moc nahlas a ani mi není zrovna nejlíp, takže to nechám na jindy. Mimo jiný bych se měla jít učit, ale nějak nemám náladu se učit všechno o státech Evropy do podrobna a nějak mám náladu psát články. Tak jdeme na to :)➼Nejoblíbenější knížka
Přiznávám se, že v poslední době jsem celkově neměla moc času na knížky, ale mimo ty zadané ve škole, se mi povedlo (konečně) dočíst Pán Prstenů: Návrat krále. Ta knížka má okolo 400 stran a já jí bez legrace louskala přes 6 měsíců, protože jsem na ní neměla čas a strašně mě to mrzí, protože je to úžasná knížka a za mě je to tenhle měsíc rozhodně top. A snad se mi někdy podaří přečíst v kuse a ne tak rozkouskovaně.

➼Nejoblíbenější produkt
 Asi před rokem jsem spolu s Eosem objevila v Německu Carmex, nevím, jestli jsem na něj psala recenzi, ale jestli ne, tak to napravím a stejně tak u Eosu. Nicméně můžu s klidem řííct, že carmex je něco dokonalého na popraskané rty v zimě. Rty vyživí a nejsou popraskané a je to prostě...awww. Problém, který mám s Carmexem je ten, že se dá v Čechách poměrně blbě sehnat. A když se dá sehnat, tak jen v té ''trubičce'' a ten já nechci :D. Vzhledem k tomu, že mi Carmex přes zimu moc vyhovuje, je to produkt, po kterém jsem v lednu šahala nejvíc. Teď se ho snažím zase trochu promíchat s Baby lipsem, o kterém se na tomto blogu taky dokolečka mluví. Mám ráda oba a myslím, že v Německu jsou na tom cenově cca stejně. Carmex je možná o něco levnější, ale tím si nejsem jistá. Jediný rozdíl, který v nich vidím je ten, že Baby lips drží na rtech kratší dobu než Carmex. Ale rty dělá taky pěkné. Kdo by si o něm chtěl přečíst recenzi, tak tady.

➼Nejoblíbenější seriál
Od listopadu jsem najela na sledování seriálů. Proč to říkám?
protože v té době jsem začala sledovat Prolhané krásky a můžu říct, že to je jeden z nejlepší seriálů, které jsem kdy viděla. Naprosto ho miluju a v lednu jsem viděla snad 3 řády a dokoukávám 6.řádu. Tenhle seriál bych asi doporučila všem, kteří mají rádi záhady a hádanky, protože jich tam je opravdu mnoho.

➼Nejoblíbenější film
V poslední době jsem se vracela ke svým oblíbeným filmům, u kterých jsem věděla, že bych se mohla zasmát. Od jisté doby nemám ráda, ty romantické komedie, protože mi připadá, že je to pořád dokolečka bez jakékoliv originality. Film Deadpool je spíš taková parodie, ale má své kouzlo. Je to film, který si nebere servítky a neskutečně se těším na jeho pokračování příští rok. Řekla bych, že o Deadpoolovi jste určitě slyšeli, anebo už jste o něm četli na tomhle blogu, ale kdybyste si chtěli přečíst mojí recenzi, tak jí najdete tady :)

➼Nejoblíbenější písnička
Dá se říct, že leden byl pro mě dost zlomový měsíc. Lítání po úřadech, po doktorech a po nemocnicích není nic příjemného a úžasnýho. Uvědomila jsem si, jak moc pro mě znamená mé soukromí a nastavila jsme si míru, kolik toho chci ventilovat na internet, nicméně je pravda, že mi bylo i mnohem líp a že falešný úsměv a přetvářka dřív k mé denní rutině nepatřily. Ale to se spraví,nicméně tohle všechno se odrazilo na tom, co jsem poslouchala. Nevím proč, ale po téhle písničce se mi vždycky udělalo líp. Tak snad se vám bude líbit :)

Tímto se s vámi loučím a přeju krásný den :)
5

5 komentářů:

 1. tyjo, číst 6 měsíců jednu knížku :OO ale jako máš obdiv, že si jí vůbec dočetla, já když mám tahkle něco rozkouskovanýho, tak to prostě zaboha nemůžu dočíst :DD
  a PLL je skvělej seriál, jenom mě už pak štvalo, že to moc natahovali :D
  a ta písnička <33 bože, taky sem jí poslouchala, když sem měla takovýhle období :D (ale úplně nejvíc miluju on my own, jedna z mejch nejnej písniček <3 :D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6 měsíců jsem to četla, protože jsem si to četla vždy od začátku :D
   On my own je dokonalá :3

   Vymazat
 2. Prolhané krásky jsem sledovala, ale pak jsem nějak přestala, no a úplně jsi mi připomněla že existují a měla bych se k nim vrátit :D

  OdpovědětVymazat
 3. Prolhaný krásky jsem kdysi úplně hltala a pak jsem najednou z ničeho nic přestala, už ani nevím proč :D a máš můj obdiv s tím Pánem Prstenů :)

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní2/12/2017

  Hi! Nice! So february is still young! ;)...I#m looking forward to your next post! Thanks and best wishes from hotel osttirol ( http://www.jesacherhof.at ) ;) Maria

  OdpovědětVymazat