16. února 2017

Prague - 7.12.2016 |Photos|


Ahojky,
v prosinci jsme se třídou byli v Praze. Jeli jsme tam za účelem podívat se do muzea Karlova mostu, projet se lodičkou po Vltavě, navštívit Stavovské divadlo a projít si historickou Prahu. Vzhledem k tomu, že jsme šli do divadla, tak všechny holky jely v šatech a více méně po celou dobu nadávaly, že jim je zima. Popravdě i mě nabalené v legínách, kabátu a na šatech v mikině mi byla pořádná kosa. Ale převážně jsme byli v teple, takže se to dalo vydržet.

V poslední době jezdíme se školou dost často do Prahy a musím říct, že tenhle výlet se hodně povedl. Po Vltavě jsem se ještě nikdy neplavila na lodičce a bylo úžasný vidět Karlův most z jiného úhlu. Sice jsme přijeli v jednu ráno a byl opravdu zážitek donutit se v těch 6 ráno vstát, ale zmákla jsem to a podotýkám, že nás z 21 lidí přišlo okolo 10 a učitelé z nás byli ''nadšení''.


V divadle jsme navštívili představení Othello a upřímně se to s Othellem jen někde potkalo, protože to do Othella měla hodně daleko. Bylo to velmi novodobé pojetí, jak by řekla většina lidí. Měla to být tragédie, ale přidali tam roli šaška, který tu tragédii nabourával a byl rasista. Nicméně představení se dalo přežít, ale znovu bych na to nešla. Zlatý Hamlet.

P.s: Nějaké fotky z Prahy jste mohli vidět na mém instagramu :)
poslední dochovaný vodní mlýn v Pražských Benátkách
2

2 komentáře:

  1. Anonymní2/28/2017

    Hi! Thank you for this post! Prague ist such a cool and wonderful city! <3...i really liked to be there!But was long time ago ^^ :/...so thanks and best wishes from urlaub schenna ( http://www.blumenhotel.it ) ;) Marie

    OdpovědětVymazat