8. července 2017

Destrukční deník #0.01

Ahojky,
vzpomínáte si také na ten hit, co byl před pár lety? O co se jedná? Jde o Destrukční deník od Keri Smithové. Tuhle knížečku jsem dostala k svátku, když mi bylo 14 nebo 15. Pamatuju si, jak jsem ho strašně moc chtěla a koupil mi ho brácha. Jenže to opojení z něco mě brzo přešlo a deník šel stranou. Dokonce se mi na něj jednu dobu podařilo zapomenout a objevila jsem ho před pár měsíci, když jsem si stěhovala nějaké knížky z bráchova pokoje do mého. Mám splněno několik málo z úkolů a jestli si pamatujete, jak jsem psala, že si chci přes prázdniny dokončit resty, tak je to i tohle. Sice nevím, kdy ho dokončím, ale rozhodně s ní, alespoň trochu pohnu. Postupně sem budu přidávat fotky úkolů, které jsem dokončila a doufám, že se vám to bude líbit. :)


Tohle byl jeden z prvních úkolů, které byly kreativní. Pamatuju si, že to byl první úkol, do kterého jsem se okamžitě pustila a neskutečně mě bavil. :)

 Další z mých prvně udělaných úkolů bylo ofrontážovat mince a předměty, které se daly. Mám tam psí známku se svým jménem a pak nějaké mince.
 To bylo něco. Kupodivu ty čáry byly celkem rovné. Mám problém nakreslit rovnou čáru.

To jsou první úkoly, u kterých se mi fotky celkem líbily. Přiznávám se, že tenhle článek je psaný trochu ve spěchu, protože za chvíli už budu muset být někde jinde, ale i tak jsem ráda, že jsem to sem dala. Přáště toho bude víc a bude to kvalitnější, slibuju. :)
1

1 komentář:

  1. Zajímavý úkolníček. O tomhle slyším poprvé, ale asi by mě to nebavilo, jsem spíš na vzdělávací věci.

    D
    hromadeni.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat