13. července 2017

Diary

Přes: https://www.tumblr.com/search/diary%20of%20a%20mad%20fat%20girl

Ahojky všem,
můj poslední týden byl poměrně hektický. A jsem moc ráda, že i přesto vycházely články. Postupně přiravuju i další články, které vyjdou, ale jsem v předstihu zhruba o jeden článek napřed. Teď momentálně je 10. července okolo 21 hodiny. Vím jistě, že tenhle článek vyjde 13.července v 0:00. Já vím, systém přednastavvování článků není zrovna idylický, ale nedá se nic dělat. Pro mě je to teď nejlepší řešení. Nehledě na to, že práce s článkem je tak jako tak a už je ve své podstatě jedno v kolik nebo kdy vyjde. Vím, že jsem slíbia i jiné články než diary, ale teď momentálně jsem ráda, že vůbec něco píšu :D Nicméně zítra se nejspíše vrhnu na porovnání mezi filmem a knihou a udělala bych z toho sérii, která by vycházela každý měsíc. Těch filmů podle knih je neskutečně mnoho a tak by se z toho dalo udělat něco, co by zajistilo další zaručený článek.

Jak už jsem se zmínila měla jsem poměrně hektický začátek prázdnin. Od 30. června sem měla brigádu na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varch (KVIFF). Rohodně nikomu nemusím vysvětlovat, co to je. Je to jediná akce, která Karlovy Vary celosvětově proslavila. Uprímně jsem nikdy nepropadla jejímu šílenství a v životě jsem na KVIFFu neviděla žádný film. Za to jsem vždy potkala známé tváře. Teď když jsem tam pracovala jsem s nimi byla ve styku mnohem víc. Každý den jsem viděla například herečku Sandru Černodrinskou nebo například pana Svěráka. Mnozí byli příjemní a byla jsem ráda za tuto zkušenost. Musím uznat, že byl zážitek chodit do práce, když všichni opilí se vraceli z různých párty. Nemám fotku s nikým z hvěz. Viděla jsem slavnou hvězdu a tvář 52. KVIFFu Umu Thurman, která byla velice milá, ale málem mě kvůli ní zašlapali do země reportéři. Bohužel jsem neviděa Jeremyho Rennera, což mě mrzí, protože ho mám moc ráda. Popravdě nevím, jestli příští rok zase půjdu na podobnou brigádu..i když asi jo. Práce to nebyla špatná a dala mi další zkušenosti. Jsem ráda, že jsem tu možnost měla.


Řekla bych, že celkově po pracovní stránce se mi začalo dařit. Stala jsem se jedním z editorů na jednom webu a je to pro mě nesmírná novinka a moc příležitostí najednou. Otevřelo se mi tolik možností a mohu nasbírat tolik nových zkušeností, u kterých věřím, že posunou i blog dál. Doufám v to. Nehodlám tady nic propagovat ani na blogu a ani na webu, ale posune mě to v psaní i v chování na blogu. Je to pro mě neskutečná čest a jsem ráda, že mám namířeno blíž k tomu, čím se chci živit. Popravdě tady nejde o peníze (nikdy jsem nic nedělala kvůli penězům a tady těch peněz moc není..jsou tu spíše benefity), ale tohle mi umožní i lepší přístup na vysokou. Jsem za to moc ráda a už se těším na první akci, která mě čeká přístí týden v Praze. :) V editování článků jsem si našla zálibu a není to nijak těžká práce. Jen přiznávám, že jsem zápasila s obrázky v textech, které mi perfektně rozhodili text a s mezerami, ale snažím se si dávat na vše pozor a řekla bych, že se lepším. :)

Ach jo, to je taková úleva nic nedělat a mít jeden den čistě pro sebe. Neřekla bych, že mi něco takového bude chybět, ale v poslední době prahnu po spánku a už se nemůžu dočkat až to dopíšu a půjdu spát :D. Ano, dospávám spánkový deficit, který jsem si skvěle rozházela. Poopraavdě už moc neznám, že bych si jen tak večer pustila písničky a psala bych. Jsem ráda, že o prázdninách na to ten čas je. No nic, já se s vámi loučím, mějte se krásně a zase příště. :)
1

1 komentář:

  1. V Karlových Varech jsem byl osobně jednou a hodně se mi tam líbilo, i když to nebylo v době známého festivalu. Hlavně mě tam uchvátila ta příroda a krásné centrum, na které spousta lidí nadává kvůli ruským obyvatelům a nápisům.
    Přeji mnoho úspěchů s editorskou prací, zní to rozhodně zajímavě a třeba bys mohla napsat stručný článek o tom, co taková práce obnáší. Nemyslím popisovat, co přesně a pro koho děláš, ale co je k tomu třeba umět, co je na tom nejtěžší, co se ti líbí a tak. :) (Pokud jsi tedy o tom už nepsala. :D)

    Na porovnání filmů s knihami se moc těším, poslední dobou nemám moc času ani náladu číst klasické knihy, ale pořád k je mám svým způsobem rád. A film mě také hodně oslovuje, protože jsem kdysi chtěl být filmovým režisérem. Některé sny se, ale potřebují víc než snahu a chtění. (Peníze, známosti, správnou dobu...)

    Přeji ti mnoho štěstí do života a těším se na další článek.

    OdpovědětVymazat