11. července 2017

Soutěž ohňostrojů + Sebastian


Ahojky,
dnešní článek je něco na způsob reportu. 24. června se v Sokolově konala soutěž ohňostrojů. Od nějakých 13 hodin odpolede se v Bohemia areálu konala velká pouť s doprovodným programem. Byly tam různé představení a koncerty. Všechno trvalo až do půlnoci. Musím uznat, že na něčem podobném jsem byla poprvé a doufám, že příští rok budu mít možnost podívat se tam znovu.Sebastianův koncert měl začít v půl osmé večer. S přítelem a kamarádkou jsme tam přišli kolem sedmé a ve volné půlhodině jsme navštívili dráhu a kolotoče s tím, že po zbytek večela jsem se cítila očarovaná labutěmi a můj skvělý kluk si ze mě utahoval (ano, hádám, že to čteš, viď :D), ale nebudu mu křivdit, vzal mě a šel všude tam kam jsem chtěla (je vážně skvělý přítel a mám ho moc ráda<3). Nicméně zpátky k Sebastianovi. Sebastiana posloucháme všichni tři a i přes začáteční potíže, kdy jim nejdřív nefungovala hudba a pak nefungoval mikrofon a koncert tím pádem začal o půl hodiny déle, jsme si to všichni náramně užili. Sebastian hrál svoje nejznámější písničky, takže necchyběl Záchranný bod nebo Toulavá. Pak hrál písničky z jeho nového alba, které jsem neznala, ale byly chytlavé a Sebastian prostě sršel pozitivní energií. Bylo to neskutečné.
Nebyli jsme tam úplně celý večer. Kolem devátý jsme odvezli kamarádku domů a pak jsme si vzali u přítele nějaké věci ( já si ovšem nezapomněla vzít lehký svetřík a zabavit přítelovi mikinu) a poté jsme se tam vrátili. Přišli jsme těsně před začátkem soutěže. Celý areál osvicovaly atrakce a vše bylo nádherné. Ohňostoje byly velkolepé a nádherné. Řekla bych, že druhý ohňostroj vyhrál právem a byl překrásný. Myslím, že ten dělali soutěžící ze Slovenska.
Celý večer byl úžasný. Nejspíš to bylo i tím, že jsem tam byla s lidmi, které zbožňuju a jsem ráda, že jsem tam mohla být právě s nimi. Koncert pod širým nebem byl perfektní a ohňostroje velkolepé. Vše bylo nádherné a úžasné. Za celý večer jsem si užila spoustu legrace a dokonce jsem si odnesla i plyšáčka pikaču, kterýho mi přítel vyhrál. <3


A co vy?
Máte rádi poutě a koncerty pod širým nebem? :)
1

1 komentář:

  1. Ohňostroje miluji. Na střední jsme měli dokonce v rámci školy nepovinný předmět "ohňostroje", kde jsme se je učili odpalovat. :) Nejvíc jsem si ale ohňostrojovou podívanou užil v Japonsku během letních slavností.

    Na koncerty, ale moc nejezdím. Z většiny jsem si odnesl špatné zkušenosti a vzpomínky, ale v paměti mám pořád Sonisphere, kde pod širým nebem vystoupili Iron Maiden. To byla nádhera.

    D
    hromadeni.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat