5. července 2017

Welcome July

by: http://becky-bear9.tumblr.com/

Ahojky,
postupem času se vracím zpátky ke svým starým člýnkům. V podstatě nevím proč, ale kategorie My Top of... a Welcome... mi v podstatě přijdou důležité, protože to byly takové dvě jistoty na tomhle blogu. Bylo v nich vždycky všechno.  Navíc nevidím důvod, proč odcházet od starých osvědčených věcí :)
P.s.: Ano vím, že tenhle článek měl vyjít jako první, ale nějak mám zpřeházené všechny dny a nedošlo mi, že už je červenec.

Dlouho jsem přemýšlela o tom, co bych na tenhle blog tenhle měsíc napsala. Zatím jediný článek tu je pokud se nepletu My top of June. Tento bude druhý a moje představa je taková, že bych chtěla, aby článěk vycházel jednou za tři dny. Vzhledem k tomu, že jsem teď minimálně do 8. července skoro každý den na brigádě, tak bych to stíhala psát po ranních směnách a připravit si články dopředu. Jak je na tomhle blogu zvykem, každý přednastavený článek vychází v 0:00. Tak poznáte přednastavený článek. Všechny další v jakýkoliv čas už jsem vydané hned po napsání.

Chtěla bych na blog napsat recenzi na nějakou kosmetiku a určitě na knihu. Přemýšlela jsem, že bych konečně udělala nějaká ta srovnání mezi knihou a filmem podle ní natočeným. Dále bych sem chtěla dát aspoň nějakou drabble nebo double drabble povídku. Uznávám, že nemám tolik času, ale na psaní si dokážu najít čas vždy (minimálně v poslední době, ale momentálně se věnuju svému  projektu, který doufám, že dopíšu do konce prázdnin a až vše bude jisté, tak vám o tom vše řeknu). Mimo jiné bych sem chtěla dát, alespoň jedno video a přemýšlela jsem, že bych udělala nějakou soutěž o nějaké ceny. Uvidíme. Dejme tomu, že o tom všem mám svou jsitou představu, ale netuším, co vše se mi povede zrealizovat.

Co se týče blogu samotného, tak opravdu bude aktivní. Pokusím se pro to udělat maximum. Chci ho zpátky dostat tam kde byl a věřím, že se mi to časem povede. Tentokrát už nepolevím. Nemůžu a ani nechci. Chci dát zpětnou vazbu všem čtenářům tím, že se vrátím s lepší kvalitou a pravidelností. Všechny vás mám moc ráda a slibuji, že tentokrát už neodejdu. Blog bude mít nové články a já se budu snažit, aby byly co nejlepší. :)

Všem vám přeju krásný den. :)
2

2 komentáře:

 1. Na články se určitě těším. Hlavně se do toho nenuť a piš, když máš na to náladu. Já mám taky pocit, že jsem v poslední době blog zanedbávala.

  Andey
  lifeis-beautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Na to porovnání filmu a knihy jsem hodně zvědavý. Budu držet palce ať jde vše podle plánu. :)

  D
  hromadeni.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat