22. září 2017

Autumn is here..


Ahojky, vítám vás u takové mé menší slátaniny, ale momentálně jsme ve stavu, kdy asi nic jiného a lepšího nevymyslím. Doufám, že to aspoň bude mít malinko nějakou pointu a logiku, protože jinak nevím. Předem vás prosím, abyste tento článek brali s rezerou.

Podzim...když se řekne tohle slovo, tak se mi vybaví zbarvení lití zezelené do oranžové a žluté, opadané stromy, chladnější počasí a déšť. Takovéhle počasí je na západě Čech už od konce srpna a upřímně a vlezlá zima, mi vadí. Nevadí mi chladnější počasí, a dokonce ani déšť, ale když to trvá dýl jak měsíc a je to vlezlý, tak to nemusím. Nejsem nadšená z toho, že chodím nabalené jako pumpička, protože je mi pořád zima a už pomalu nevím, co si vzít, aby mi bylo teplo. Po dlouhé době jsem zažila, aby jsme začali v polovině září topit, protože se ta zima nedala vydržet.

By: http://seasonsblogdirectory.tumblr.com/


Zítra odjíždím a mám cestovní horečku, absolutně nevím, co si mám sebou vzít a jsem z toho na prášky. Ne vážně, nikdy jsme nejela přes noc v autobuse několik hodin a nevím, jak to bude. Začíná mi z toho být špatně.

Jako malá jsem podzim milovala. Hrála jsem si s kamarádkami v listí nebo jsme hledali kaštany a dělali z nich zvířátka. A teď? Listí už skoro není nebo je zelené a nepadá a kaštany opadaly už někdy v sprrnu, což jsem byla v šoku upřímně. Všechno se chová divně. Z tohohle počasí jsem spíše vyčerpaná a neustále bych spala. A nepřidává mi na náladě pracovat nebo psát.

By:https://www.tumblr.com/search/autumn%20cabin

V posledních letetch jsem si na podzimu oblíbila, že když jedeme kolem lesa a prší, tak se z něj vypařuje pára a dělá něco neuvěřitelného a překrásného. Je to něco tak obyčejného, ale zároveň něco, co člověka okouzlí. V prostosti je krása a v tomhle případě to platí. :)

Jak to máte s podzimem vy? :)

1

1 komentář:

  1. Zrovna dneska jsem na téma podzim psala článek. Já jsem spíš na to léto a teplo, protože se mi taky nelíbí, jak musím byt navlečená a nevim co na sebe, ale snažila jsem se na tom najit nějaké pozitiva, snad se to povedlo. :D

    OdpovědětVymazat