29. září 2017

Moje sbírka krytů |haul- aliexpress|


Ahojky, předem říkám, že tenhle článek bude hodně rychlý, protože jde o krátké shrnutí toho, co jsem naznačovala v My Top of. Navíc přiznávám, že jsem šíleně unavené a nemám už skoro na nic sílu, protože mě nenapadlo udělat nic lepšího než všechny články napsat večer a tenhle je třetí v řadě a čtvrtý v řadě jistě nedám. Tak jdeme na to.  Navíc mi upřímně šíleně blbne notebook.


Nejdříve bych chtěla upozornit, že všechny kryty, které tady vidíte nejsou na Iphone, ale na Honor 4 C, který mám už okolo roku a čtvrt. Ten obil je naprosto úžasný a já ho miluju. Fotí úžasně, neseká se a celkově je dokonalý. V Čechách jsou na něj moc drahé kryty, takže jsem podlehla kouzlu AliExpressu a objednala jsem si několik krytů. Podotýkám, že je to za celou dobu, co mám tenhle mobil, takže je to haul z delší doby.

Mám různé kryty, mezi mými kryty najdete 2 s Batmanem, nějaký s Iron Manem, Deadpoolem, Mikem Wazovskym, Teen Wolf a dále obyčejný se třpytkami nebo Don't touch my phone, který je jediný z Česka. Mám celkem 10 krytů a neustále je střídám a brzo mi přijdou další :D

Mám silikonové kryty a ty plastové a všechny mi přišly v pořádku, jen ten se Stilinskym mi přišel křuplý u oládání zvuku, ale je to maličkost. Je tam příjemná komunikace a kryty mi většinou přišly do měsíce, maximálně do dvou. Opravdu ten mobil ochrání, protože mi nechtěně spadl z 1,5 m a jediné, co se stalo bylo to, že jsem si nechtěně rozbila kryt s Mikem, ale mobil mám naprosto v pořádku neobouchaný. :)

Takže abych to shrnula - AliExpress za mě jo. Vždy i kryty přišly tak jak vypadaly na obrázku kromě toho s tím křížem a ten jediný moc nenosím. Na druhou stranu si musíte uvědomit, že kupujete kryty za pár korun a nečekejte žádný velký luxus, i když jsou naprosto v pořádku. Vím, že kamarádka si ttam objednává kryty na Iphone 6S a bez problému, a že jich tam má taky docela dost. Pro mě je výhoda v tom, že mám na svůj mobil originální kryty a nestává se mi, že bych šla a někdo měl stejný kryt, co já a to se mi na tom líbí. Doprava trvá cca měsíc, záleží od koho to kupujete, ale po většinou jsou prodejci milí a posílají to hned. :)

Mějte se krásně a napiště mi, jak jste na tom s krytami vy :)

2

2 komentáře:

  1. Jé, ty jsou parádní! :) Ten modro bílý je obzvlášť bezvadný, pěkný výběr. :)
    Já mám na mobilu zatím stále stejný kryt už půl roku :D ale chci také sehnat nějaké nové :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ten kryt s tím Mikem je dobrý��

    OdpovědětVymazat