21. února 2018

EOS - delicate petals, blackberry nectar |review|

Ahojky, 
vždycky jsem si myslela, že recenzí mám na blogu víc než dost, ale když jsem se tak koukala na rubriky, tak jsem zjistila, že jich tu zase tak tolik není. Z kosmetiky tu je poměrně minimum a knih tu taky moc není. Jsou tu především filmy, ale to se změní. Brzo to tu bude vyvážené (doufám). Fotky, které najdete v recenzi jsem fotila doslova na poslední chvíli (už pomalu zapadá sluníčko), tak snad nebudou v nejhorší kvalitě. Doufám, že se vím recenze bude líbit a jdeme na to :)

Dnes tu mám recenzi na dárkovou sadu od Eosu, kde najdete jejich tělové mléko, krém na ruce a (snad nejznámější) balzám na rty. Myslím si, že značku eos nemusím představovat. Mám dojem, že jsem se zde i o eosu zmiňovala v souvislosti s tím, že mi nesedí a je velmi drahá na můj vkus. A opravdu nebyl zase tak skvělý, na to, že jsem za něj dala okolo 8€. Nicméně předloni k Vánocům jsem dostala od svý sestřičky celou sadu eosu. V tý době v Čechách nebyly a vím, že mi to koupila v Drážďanech. Sada má hezké balení a nechtěla se mi moc rozbalovat. No... po 2 letech jsem ji otevřela a začala používat. A jak jsem s ní spokojená? Pojďme si ji postupně rozebrat. (Podotýkám, že recenze je můj osobní názor, takže je velmi pravděpodobné, že se budu lišit s mnohými z vás.)

Tělové mléko - Delicate petals
Moc se mi líbí balení. Je praktické do ruky není ani tak velké a pro mě osobně je dostačující množství 200ml. Nejsem milovník tělových mlék, které se moc dlouho absorbují a ve finále nic nedělají. Proto jsem zůstala v šoku, když jsem začala používat tohle. Má hutnější konzistenci, ale velmi snadno a lehce se roztírá a rychle se absorbuje a tělo je po něm hebké celý den. Nemáte takový ten pocit ulepenosti a minimálně mě tohle mléko není nepříjemné. Navíc překrásně voní po ostružinách. Jediná jeho nevýhoda je ta, že mi nejde dobře vymáčknout. Nemám zas takovou sílu v rukách a občas s tím bojuju. Ale má dlouho výdrž a vůně vydrží bez problému celý den. Takže za sebe ho rozhodně doporučuji. Další nevýhodou je asi cena, protože mi přijde, že taky není zrovna nejlevnější.


Krém na ruce - Delicate petals
Já a krémy celkově si moc nesedíme. Dlouho u ničeho nevydržím nic mě nenadchne. Proto se poměrně dost divím tomu, že mi sedí takhle limitka. Celkově nejsem zastánce eosu. Pro mě je to drahá značka a česká verze mi nevyhovuje rozhodně. Něco málo z toho německýho, ale vážně to není žádná sláva. Krémy na ruce jsem taky nikdy moc nepoužívala, přesto, že jich mám doma taky pěknou řadu (ostatně jako tělových mlék). Každopádně tenhle krém na ruce nevoní tak úžasně jako to tělové mléko (působí na mě příliš chemicky), ale má stejně dobrou vlastnost rychlého vsákávání. Ještě se mi nestalo, abych si vzala krm na ruce a do 3 minut ho měla vsáklý. To se mi u eosu děje běžně. Na rukou už voní příjemně. Ruce jsou po něm krásně hladké a vypadají spokojeně. Upřímně bych se ale divila, kdyby to za tu cenu nedělal. Má pouhých 44ml a taky stojí okolo 140kč. Což mi přijde docela dost. Nicméně obal je praktický - je tvarovaný, takže se dobře drží a nemá tendenci vyklouzávat. Takže bych ho za sebe taky doporučila. :)
Balzám na rty - Blackberry nectar
Tohle je první balzám na rty od této značky, který mi v tom ''vajíčku'' sedl. Má 7g a 24M. Voní krásně na rtech mi vydrží asi 6 hodin (i když jím a piju). Nedělá ten efekt ''mokrých'' rtů na rozdíl od Carmexu. Je na rtech příjemný a opravdu dokáže rty se šupinkami hezky sjednotit a ''uzdravit''. Je to naprosto něco jinýho než borůvkový (myslíš že blueberry acai - ten modrý) eos, který jsem si koupila a pak jsem ho vzteky vyhodila, protože mi na rtech nich nedělal, ba naopak - začaly se na mi rtech z něco dělat druhá zranění a prostě ne. Proto jsem měla k eosu poměrně odpor. Tohle mi ukázalo, že se eos není tak špatný, ale že bych bez něj nemohla žít, to se taky říct nedá. Eos jsem zkoušela i v tyčince - v tý formě byl skvělý, příjemný, ale hned se mi rozbil, takže z toho taky nejsem úplně nadšená. Upřímně za cenu 150 kč mi přijde, že musí dělat zázraky.


Rozhodně si myslím, že pokud chcete zainvestovat do eosu, tak budou rozhodně lepší limitky, protože ty stálé vůně, se strašně liší. Myslím si, že ta dárková sada je asi výhodnější, než když si to budete kupovat zvlášť. Za mě takhle sada určitě. Ale jak říkám vůči eosu jsem skeptická a dokážu si najít i levnější varianty. Ale jednou za čas proč by ne :)

Jaké máte zkušenosti vy? :)

1

1 komentář:

  1. Super recenze! ♥ Ten balzám mi právě taky přijde trochu moc za tu cenu, ale tak, to už je jaksi profláklá věc. :D Ten krém na ruce bych zkusila, vyppadá to zajímavě. :)

    OdpovědětVymazat