17. února 2018

My Top of January

Ahojky, 
dneska jsem si připravila My Top of.. tentokrát je to za měsíc leden a doufám, že se vám to bude líbit. Trochu jsem se teď rozjela v psaní článků, kdy mám do zásoby a pomalu zase sepisuju nápady. Tohle je dneska třetí v řadě, který píšu a zatím to ještě jde :D Jak se máte? Kdy máte prázdniny vy?


  • Nejoblíbenější knížka
Za tenhle měsíc je to bezkonkurenčně Zaklínač: Poslední přání. V předchozím článku na něj najdete recenci, ale stačí kliknout zde.:) Ve zkratce je to soubor povídek, které vypráví o zaklínači Gerltovi z Rivie a popisuje jeho setkání s důležitými osobami v jeho životě a tvoří bestiář. Je to velmi čtivé a rozhodně pro milovníky fantasy to je skvělá kniha. V hodnocení má okolo 91%, s čímž naprosto souhlasím.
  • Nejoblíbenější produkt
S produktem asi budu velmi na štíru, úrotože v poslední době jsem si jen dala řasenku, balzám a šla jsem. Už vím, co bude neoblíbenější produkt za únor, ale za leden to bude asi žašenka, kterou jsme si dovezla z Florencie - Kiko - volume attraction, která mi ze začátku pouze slepovala řasy a nesedla mi, ale teď jak je ''sušší'', tak dělá krásné řasy.

  • Nejoblíbenější písnička
V poslední době se vracím se vším zpátky dodby, kdy mi bylo okolo 15 let. Bylo to asi moje nejšťastnější období a v tý době jsem hlavně měla nějaké to ego (které si snžím nahnat zpět..upřímně..jde to hodně blbě). Ale vrátila jsem se zpátky i s hudbou -  Black Veil Brides - Goodbye Agony

  • Nejoblíbenější film/ seriál
Filmy a seriály jsou jedna z mála věcí, na které nemám čas. Stejně tak jako na čtení. Přiznávám, že od dokoukání Teen Wolf jsem žádný nový seriál nehledala. Začali jsme koukat s přitelem na American Horor story, ale zasekli jsme se u 5. řady, která nás ani jednoho nebaví, takže ani ze seriálů, ani z filmů to žádný nemám. 
0

0 komentářů:

Okomentovat