13. února 2018

What will be next?

Ahojky,
je to zláštní pocit po dlouhé době něco psát. Dlouho jsem nepsala žádné příběhy ani články. Není to tím, že bych nechtěla, ale hádám, že každý zná ty chvíle, kdy je jako na houpačce. Od listopadu mám dojem, že se vše neskutečně kazilo. A táhlo se to až do teď. Bylo to jedno z mých nejtěžších období. Nechci lhát o tom, jak jsem na blog neměla čas atd. Ano, škola mě sice zaměstnávala, ale ten čas jsme si mohla najít. Nechtěla jsem sem psát neustále negativní články, a kdo mě delší dobu zná, tak ví, že radši nenapíšu nic než něco, co stejně nebude dávat smysl.

V posledních měsících jsem přemýšla o tom, co bude s blogem dál. Chyběl mi, ale nedokázala jsem napsat cokoliv, co by dávalo smysl. Je mi to líto, ne že ne. Blog je poměrně velkou částí mého života a vzdávat se ho nechci a nebudu. Jen už nějakou dobu funguje v provizoriu. Nelíbí se mi to. Jen nemám nápady ani čas to změnit. Jediné, co mám je stále motivace jít si za svým snem. Tenhle týden máme prázdniny, takže před brigádou možná budu něco málo dělat na blogu a uvidíme, jak se to podaří.

Konec blogu rozhodně nebude. Nechci s ním končit. Jen si potřebuju ještě ujasnit pár věcí.

Všimla jsem si, že blog překročil 30 tisíc návštěv, děkuji všem, kteří sem stále chodí, i když tu nic není. Mám Vás ráda :)
1

1 komentář:

  1. Také mám letošní zimu nějaké divné období. Chybí mi nálada, motivace a hlavně čas, který nemám z důvodu špatných celodenních směn v práci a v dohlednu se to ani nezlepší. Každý den domů přicházím s tím, že potřebuji něco udělat na blog, ale nemám energii sednout si k počítači a sepsat nějaký smysluplný článek. A když už tu energii i nápad mám, tak mi chybí čas ke zrealizaci. :/ Přeji ti, aby se to rychle změnilo a měla si zase do všeho chuť. :) Bude líp!

    OdpovědětVymazat