21. března 2018

Diary 21.3.2k18

Zdravím všechny,
včera bylo 21. března a oficiálně začalo jaro. Vždycky jsem se na jaro strašně těšila. Líbilo se mi (v podstatě do teď se mi líbí), jak vše rozkvétá. Na rovinu říkám, že se mi extrémně nelíbí ta zima a jsem ráda, že už to jde z těch mínusových teplot zase nahoru. Asi si většina z těch, co čte můj blog, říká, že už zase začínám s pauzami...

Ne, nezačínám. Důvod toho, že teď nějakou dobu nevycházely články je jednoduchý. Jsem ve třeťáku, mám brigádu a za 8 dní mi bude 18. Snažila jsem se teď být, co nejvíce na brigádě, abych si vydělala peníze, protože si platím řidičák. Ano, Bella-Kejtý, i přes svůj odpor k řízení oficiálně nastupuje do autoškoly. A vzhledem k tomu, že tu jsou skoro všichni plnoletí nebo v mém věku, tak asi nemusím zmiňovat, že to není zrovna nejlevnější záležitost. 

Na brigádě si pomalu sepisuju téma článků a na blog jsem opravdu nezapomněla. Budou zase i videa, jen bych potřebovala mnohem delší den. Den, který má 24h mi jaksi nestačí. Ze školy do práce nebo do autoškoly. Kolem půl desáté chodím domů a celý tenhle koloběh jde dokola. Do toho mi škola dává silný záhul. Až v poslední době si uvědomuju, jak těžký gympl je, a jak nemám žádný čas na nic. 

Za pár dní už jsem ''oficiálně'' dospělá a upřímně mě to děsí. Tím, jak si nevěřím, a jak mám dojem, že je vše špatně. No..každopádně už se těším na oslavu s kamarádkami a pak s rodinou, kdy je pro mě hlavní čas s nimi. Docela se bojím prvních jízd v autoškole a obávám se křižovatek.

Dnešní článek nebude moc dlouhý, protože za hodinu musím jít do autoškoly a ještě předtím musím pokračovat v učení sociologie a práva, takže bych to tímto ukončila a bude se na Vás těsšit v dalším článku, který snad vyjde dřív než za měsíc. :)
1

1 komentář:

  1. Dospělosti se nemusíš vůbec bát. :) Hodně štěstí při autoškole. :)

    Lifestyle and beauty

    OdpovědětVymazat